ankara oto kiralama, araç, araba, kiralık, kiralaankara oto kiralama, araç, araba, kiralık, kiralaankara oto kiralama, araç, araba, kiralık, kirala

Personel Taşımacılığı

Zorbey Turizm, müşterilerinin çalışanlarını belirlenen güzergahlar içinde sabah evlerinden işyerine akşam ise işyerinden evlerine güvenle taşımaktadır. Zorbey Turizm gururla taşıdığı bu güveni üç temel prensip üzerinde inşa etmiştir:  

Kalite
Zorbey Turizm, sektöre örnek olan ve uluslararası Mkanıtlanan kalite sistemiyle, müşteri memnuniyetini esas alan bir hizmet anlayışına sahiptir.

Dakiklik
Profesyonellerden oluşan ve yolları çok iyi bilen araç sürücülerimizle, personeliniz mesai saatinden önce, huzur ve güvenle görevinin başında bulunur.

Güvenlik
Araçlarımızda taşıdığımız her birey, olası kazalara karşı, Trafik ve Kasko sigortalarının yanında, Ferdi Kaza Koltuk Sigortası güvencesi altındadır.
•S.O.S. Sağlık Hizmetleri ile yolda arzu edilmeyen olaylara karşı kapsamlı hizmet sözleşmesi yapılmıştır.
•Aday araç sürücülerinin ilkyardım bilgisine sahip olmaları aranır ve bu konuda düzenli eğitime tabi tutulurlar.
•Tüm araçların bakım ve kontrolleri düzenli olarak yapılır.
•Tecrübeli ve deneyimli adaylar arasından seçilen araç sürücüleri, yol bilgileri, sürüş deneyimleri gibi konularda testlerden geçirilir ve düzenli olarak eğitilirler.
•Yollardaki sürat limitlerine uyulması zorunludur. Mobil araçlarımız sürekli trafik denetimi yaparlar.
•Servis kuralları talimatlarımız ve bu talimatların personele tebliğ edilmesinde izlediğimiz etkili yöntemler, kuralların uygulanmasında ki etkinliğimizi arttırmaktadır.
•Kaza ve arıza durumunda sürücülerin uyması gereken kurallar kendilerine tebliğ edilerek, bu gibi olaylarda ne yapılacağı daha önceden belirlenmektedir.

Zorbey Turizm Copyright© 2013 All Rights Reserved
Designed By : Dewa Reklam